Marta Guzowska-Deptuła

Witaj! Nazywam się Marta Guzowska-Deptuła – jestem założycielką portalu eInspiratio.pl oraz przedszkoli Inspiratio. Zawodowo jestem psychologiem i psychoterapeutą, nauczycielem Montessori oraz terapeutą Recall Healing.

Moją pasją jest towarzyszenia dzieciom i rodzicom w świadomym rozwoju.

Moim celem jest inspirowanie do rozwoju wszystkich osób, które pojawiają się na mojej drodze lub zgłaszają po pomoc do mojego gabinetu.

Ukończyłam 5 letnie studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim zdobywając tytuł mgr Psychologii.
Zdobyłam wykształcenie magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego
i Sportu.
W Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie odbyłam 4 letnie szkolenie zakończone uzyskaniem Certyfikatu Psychoterapeuty Psychodynamicznego.
Pracownia Pomocy Psychologicznej w Sopocie to miejsce, gdzie wykształciłam się jako Terapeuta rodzinny.
Liczne kursy i certyfikaty są dowodem pogłębiania mojej wiedzy w zakresie terapii dzieci i dorosłych, dietetyki, ajurwedy, mindfulness oraz medytacji.
Mam ukończone kursy w zakresie Porozumienia bez przemocy oraz Skutecznej komunikacji.

Swoje doświadczenia zdobyłam podczas blisko 12 lat praktyki w ramach prywatnego gabinetu, prowadząc konsultacje psychologiczne, psychoterapię oraz szkolenia i warsztaty.
Przez 5 lat prowadziłam pacjentów w Akademii Walki z Rakiem, gdzie pracowałam prowadząc grupy terapeutyczne oraz psychoterapię indywidualną.

Praca psychologa w Szpitalu Dziecięcym Gdańsk Polanki utwierdziła mnie w przekonaniu, jak wiele nasze ciało komunikuje nam wiele poprzez chorobę. Stąd zainteresowanie Medycyną Chińską, Ajurwedą i Psychosomatyką.

Uważam, że w obecnych czasach mamy obowiązek korzystać z wielu metod, które pozwolą nam żyć pełnią życia, tworzyć świat pełen wartości i radości.

Prywatnie jestem mamą 3 dzieci w wieku 15, 12 i 5 lat. Swoje doświadczenia czerpię towarzysząc w rozwoju swoim dzieciom, co jest stale pięknym wyzwaniem. Interesuję się kulturą Włoch, podróżowaniem i doświadczeniami kulinarnymi.

Dzielę się wiedzą i doświadczeniem tworząc portal eInspiratio.pl wraz ze specjalistami, których zapraszam do współpracy.

Zapraszam również do korzystania z konsultacji i psychoterapii dostępnej po wypełnieniu formularza.

Mamy jedno życie. Jesteśmy odpowiedzialni za to, jakie ono będzie. Ja życzę Wam, by było budujące, wzmacniające i w poczuciu bycia kochanym i szczęśliwym. Uwierzcie mi, zależy to wyłącznie od Nas.

Zapraszam!

Aby umówić się na wizytę zadzwoń: +48573235773

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania świata.

Marta Guzowska-Deptuła