Zacznij tutaj

Zachowanie czy trudności naszego dziecka to jedynie informacja o tym, że z czymś się ono zmaga. Szukając odpowiedzi na pytanie „dlaczego” coś się dzieje, dochodzimy do źródła i rozwiązania. W ten sposób wzmacniamy naszą relację.


Konsultacja psychologiczna

Podczas konsultacji omawiamy to co bywa niepokojące dla rodzica. Często dzieci swoim zachowaniem pragną pomóc nam dorosłym w powrocie do emocji, które schowaliśmy dawno, dawno temu. Metoda Recall Healing to poszukiwanie źródła konfliktu, uwolnienia go i doprowadzenia do pełni sił i zdrowia.

Umów się na wizytę

Rozwój dzieci

Dzieci są dla nas najlepszymi przewodnikami, pokazują nam wyraźnie co w nas potrzebuje uzdrowienia, czym mamy się zająć, by się uleczyć. Dowiesz się tutaj, jak pomóc dziecku i o jaką pomoc woła dziecko, które zachowuje się w taki, a nie inny sposób.

Zdrowie

Moja droga życiowa pozwoliła mi poznać tajniki medycyny chińskiej, ajurwedyRecall Healing. To zasoby do naturalnego życia w zdrowiu i pełni sił, dlatego znajdziesz tu również informacje, jak radzić sobie z dolegliwościami zdrowotnymi u osób dorosłych i dzieci w naturalny sposób.